Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka prywatności.

jan pietrzak - jasne niebo czysta woda

5193

7 głosów na TAK, 1 głosów na NIE

Wrzuć na Facebook'a


Przesłane przez garizzim dnia 2011-09-29

Zespół pana Pietrzaka z Gimnazjum nr 1 w Myślenicach na X Ogólnopolskiej Konferencji Programu Szkoły dla Ekorozwoju
zespół ANAFORA https://www.facebook.com/anafora44


YouTube: jan pietrzak - jasne niebo czysta woda download - pobierz za darmo jan pietrzak - jasne niebo czysta woda mp3 lub wideo / teledysk z serwisu YouTube.com i już nigdy więcej nie trać czasu na ściąganie z chomikuj, peb, wrzuta, twoja nuta, ulub, zippy, rapidshare, hotfile, rapidgator itp. Nasz ulepszony YouTube to MP3 online converter zastępuje wszystkie te serwisy i jest bezpłatny: bez rejestracji, bez logowania - wyszukaj i ściągnij za free!

Udostępniamy pobieranie plików w najpopularniejszych formatach audio: .mp3, .aac (również .ogg i .flac) oraz wideo: .flv, .mp4 (najlepsza jakość), .webm oraz .3gp (wersja na telefon). Wybrane filmy można ściągać również w jakości HD (720p oraz 1080p).
facebook
Wyślij zgłoszenie