Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka prywatności.

Psycholog radzi #2: nie zaprzeczaj uczuciom dziecka

1344

16 głosów na TAK, 0 głosów na NIE

Wrzuć na Facebook'a


Przesłane przez Warszawa dnia 2010-12-29

Kiedy próbujemy zbyt szybko pocieszyć dziecko lub zbagatelizować problem, często czuje się ono nie wysłuchane i traci orientację na temat uczuć. Zbyt wczesne rady to jedna z częściej spotykanych barier w komunikacji. Warto porozmawiać z dzieckiem o jego uczuciach. Dziecko słysząc o tym czego doświadczyło, jest zadowolone i pragnie wyrażać swoje głębokie uczucia.


YouTube: Psycholog radzi #2: nie zaprzeczaj uczuciom dziecka download - pobierz za darmo Psycholog radzi #2: nie zaprzeczaj uczuciom dziecka mp3 lub wideo / teledysk z serwisu YouTube.com i już nigdy więcej nie trać czasu na ściąganie z chomikuj, peb, wrzuta, twoja nuta, ulub, zippy, rapidshare, hotfile, rapidgator itp. Nasz ulepszony YouTube to MP3 online converter zastępuje wszystkie te serwisy i jest bezpłatny: bez rejestracji, bez logowania - wyszukaj i ściągnij za free!

Udostępniamy pobieranie plików w najpopularniejszych formatach audio: .mp3, .aac (również .ogg i .flac) oraz wideo: .flv, .mp4 (najlepsza jakość), .webm oraz .3gp (wersja na telefon). Wybrane filmy można ściągać również w jakości HD (720p oraz 1080p).
facebook
Wyślij zgłoszenie