Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka prywatności.

1976 Teatr Sensacji KOBRA R Thomas Spółka morderców

23804

39 głosów na TAK, 4 głosów na NIE

Wrzuć na Facebook'a


Przesłane przez lanckoronski67 dnia 2012-11-06

Farsa kryminalna autorstwa Roberta Thomasa.Trzej mieszkańcy prowincjonalnego miasteczka zakładają spółkę mającą na celu zgładzenie nieznośnych współtowarzyszek życia. Baron pragnie pozbyć się żony starającej się o merostwo,właściciel baru zamierza uwolnić się od siostry,którą oskarża o doprowadzenie ich kawiarni do ruiny,dziennikarz ma dość zdradzającej go żony.W spektaklu występuje doborowa stawka komediowych aktorów; Edward Dziewoński (Baron),Jarema Stępowski (Właściciel baru) , Janusz Gajos (Dziennikarz), oraz Krzysztof Kowalewski,Ewa Wiśniewska,Gabriela Kownacka.


YouTube: 1976 Teatr Sensacji KOBRA R Thomas Spółka morderców download - pobierz za darmo 1976 Teatr Sensacji KOBRA R Thomas Spółka morderców mp3 lub wideo / teledysk z serwisu YouTube.com i już nigdy więcej nie trać czasu na ściąganie z chomikuj, peb, wrzuta, twoja nuta, ulub, zippy, rapidshare, hotfile, rapidgator itp. Nasz ulepszony YouTube to MP3 online converter zastępuje wszystkie te serwisy i jest bezpłatny: bez rejestracji, bez logowania - wyszukaj i ściągnij za free!

Udostępniamy pobieranie plików w najpopularniejszych formatach audio: .mp3, .aac (również .ogg i .flac) oraz wideo: .flv, .mp4 (najlepsza jakość), .webm oraz .3gp (wersja na telefon). Wybrane filmy można ściągać również w jakości HD (720p oraz 1080p).
facebook
Wyślij zgłoszenie