Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka prywatności.

Prezentacja Nowego Prywatnego Serwera Metin2 Lirma!

9071

19 głosów na TAK, 7 głosów na NIE

Wrzuć na Facebook'a


Przesłane przez Lirma PL dnia 2012-12-29

Siema z tej strony krystian i dziś chce wam zainformować że robie beta testy nowego serwera każda osoba ktura się przyczyni do testowania zostanie adminisratorem na serwie. Pierwsze 4 osoby kture dojdo do sieć zosstano testerami oraz puziniej administratorami:
BetaTesty-Lirma haslo: 12345


YouTube: Prezentacja Nowego Prywatnego Serwera Metin2 Lirma! download - pobierz za darmo Prezentacja Nowego Prywatnego Serwera Metin2 Lirma! mp3 lub wideo / teledysk z serwisu YouTube.com i już nigdy więcej nie trać czasu na ściąganie z chomikuj, peb, wrzuta, twoja nuta, ulub, zippy, rapidshare, hotfile, rapidgator itp. Nasz ulepszony YouTube to MP3 online converter zastępuje wszystkie te serwisy i jest bezpłatny: bez rejestracji, bez logowania - wyszukaj i ściągnij za free!

Udostępniamy pobieranie plików w najpopularniejszych formatach audio: .mp3, .aac (również .ogg i .flac) oraz wideo: .flv, .mp4 (najlepsza jakość), .webm oraz .3gp (wersja na telefon). Wybrane filmy można ściągać również w jakości HD (720p oraz 1080p).
facebook
Wyślij zgłoszenie