Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka prywatności.

CZA INO ŁOPATOWAĆ W KARKONOSZACH TEŻ (SMIEJ SIĘ DO ROZPUKU)

564343

2080 głosów na TAK, 162 głosów na NIE

Wrzuć na Facebook'a


Przesłane przez maxjarnoltowek dnia 2013-12-07

FAJNY WYPOCZYNEK - KLIKNIJ - http://www.maxjar.pl
Tekst o łopatowaniu w Karkonoszach napisał dziennikarz Zdzisław Adamiec z Opola.Jest On autorem wielu publikacji książek nagród w Polsce i zagranicą pisał artykuły w popularnych tytułach wydawniczych.To że " cza ino łopatować po przejeździe pługa przetrenował na własnym organizmie parę lat temu " stąd ten tekst z życia wzięty.Po obejrzeniu w telewizji "cza ino łopatować " (tej góralki na YOUTUBE) której słuszne wkurzenie wywołało śmiech do rozpuku natchnęło mnie myślą że historia
Zdzisława Adamiec i jego przygoda z pługiem śnieżnym wywołała łzy ze śmiechu u moich znajomych. Najlepsze sytuacje przynosi samo życie śmiech to zdrowie !!!!


YouTube: CZA INO ŁOPATOWAĆ W KARKONOSZACH TEŻ (SMIEJ SIĘ DO ROZPUKU) download - pobierz za darmo CZA INO ŁOPATOWAĆ W KARKONOSZACH TEŻ (SMIEJ SIĘ DO ROZPUKU) mp3 lub wideo / teledysk z serwisu YouTube.com i już nigdy więcej nie trać czasu na ściąganie z chomikuj, peb, wrzuta, twoja nuta, ulub, zippy, rapidshare, hotfile, rapidgator itp. Nasz ulepszony YouTube to MP3 online converter zastępuje wszystkie te serwisy i jest bezpłatny: bez rejestracji, bez logowania - wyszukaj i ściągnij za free!

Udostępniamy pobieranie plików w najpopularniejszych formatach audio: .mp3, .aac (również .ogg i .flac) oraz wideo: .flv, .mp4 (najlepsza jakość), .webm oraz .3gp (wersja na telefon). Wybrane filmy można ściągać również w jakości HD (720p oraz 1080p).
facebook
Wyślij zgłoszenie